ROK 2011

21. februára 2011
a konalo školenie rozhodcov a vedúcich mladých hasičov v priestoroch ÚsČK v Leviciach.
Zúčastnili sa ho nasledovný naši členovia : P.Šüveges, Mgr. A.Kotorová, L.Vargová, J.Fábriová, M.Szeverényi a T.Lefant.

5. marca 2011
sa začala výcviková sezóna a to halovou súťažou zručnosti v Dyčke. Z našej organizácie sa tejto súťaže zúčastnilo jedno družstvo chlapcov v zložení : Cs.Kakas, J.Balya ml., P.Baláž a I.Zsindely.
Naše družstvo obsadilo nelichotivé 4. miesto so sekundovou stratou na tretie miesto.

15. apríla 2011
sa konalo školenie rozhodcov dospelých a dorastu, ktorého sa zúčastnili naši členovia, ktorí každoročne vykonávajú tútu funkciu na súťažiach v okrese. Školenie sa uskutočnilo v priestoroch ÚsČK v Leviciach.

Deň sv. Floriána - 2011 -
Obvodné kolo súťaže mladých hasičov "PLAMEŇ"

7. máj 2011
Pri príležitosti dňa s. Floriána sa 7. mája 2011 na školskom ihrisku v Tekovských Lužanoch uskutočnila súťaž
šiestich družstiev mladých hasičov z blýzkeho okolia v dvoch disciplínach - štafeta a CTIF.
Okrem týchto disciplín bola v podaní p. Tibora Lefanta pre deti pripravená prezentácia a názorná ukážka
používania ručných hasiacich prístrojov, ktorú si deti mohli sami vyskúšať.
Taktiež si precničili svoj postreh a rýchlosť v skladaní obrázkov puzzle s hasičskou tematikou.
Vďaka organizátorom a všetkým vedúcim družstiev sme spoločne strávili príjemné dopoludnie,
ktorým sme si pripomenuli sviatok hasičov.

Zúčastnili sa nasledovné družstvá :
ZŠ slo. Tek.Lužany - dievčatá - (Ingrid Szántóová, Kristína Drappanová, Štefánia Hessová, Monika Mazuchová,
Vanesa Makaňová, Dominika Valovičová, Katrina Lehocká, Tatiana Kleinová a Bianka Molnárová)
- vedúca družstva Mária Feherváriová
DHZ Veľké Ludince - chlapci - ( Bútora Bálint, Szalma Gábor, Lebocz Denis, Csomor Máté, Szakállos Viktor,
Szakállos Bálint,
Václav Nikolasz, Urbán Szilveszter, Urbán György a Lukáš Zeleňanský )
- vedúca družstva Zuzana Zeleňanská
ZŠ Vjm Tek.Lužany - chlapci - (Kotora Marian, Cseri Máté, Kósa Vili, Mojžiš Márk, Lakatos Denisz, Mészáros Erik,
Gott Erik,
Kósa Nikolasz, Kordula Roman a Lakatos Kevin)
- vedúca družstva Andrea Kotorová
ZŠ slo. Tek.Lužany - chlapci - (Erik Vank, Jakub Merva, Viktor Drapák, Daniel Turczi, Michal Tóth,
Július Guštár a Roman Guštár )

- vedúca družstva Lucia Vargová
ZŠ Vjm Tek.Lužany - dievčatá - (Fazekasová Bettina, Kiss Andrea, Németh Rebeka, Németh Eszter, Goga Rebeka, Fazekas Vivien,Dora Mónika, Urbán Cynthia a Bodony Viktória)
- vedúca družstva Andrea Kotorová
DHZ Kalná nad Hronom - chlapci - (Maroš Mazáň, Kristián Bajan, Barborka Bajanová, Nikolas Žigmond,
Erika Drapáková,
František Horniak a Nikolas Hamran )
- vedúci družstva Pavol Krajči, Marian Mazáň, Jozef Henzel

Informatívna výsledková listina súťaže:                                   Fotografie zo záverečného vyhonotenia

ŠTAFETA CTIF
1. ZŠ slov. Tek Lužany D 79,82; 52,40
2. DHZ Veľké Ludince CH 67,87; 54,02
3. ZŠ Vjm. Tek Lužany CH 61,06; 40,38
4. ZŠ slov. Tek.Lužany CH 72,50 ;74,69
5. ZŠ Vjm. Tek.Lužany D 71,50; 50,20
6. DHZ Kalná n/Hronom CH 72,19; 0

14. mája 2011
sa konalo okresné kolo hry "PLAMEŇ" v Kozárovciach kde našu organizáciu zastupovali 4 žiacke družstvá.Dve družstvá zo ZŠ s VJM a dve ružstvá zo ZŠ slovenskej.
Našim družstvám sa v tejto súťaži veľmi dobre darilo.
Dievčatá zo ZŠ s VJM obsadili 1. miesto a chlapci 2. miesto.
Dievčatá zo ZŠ slovenskej získali 5. miesto a chlapci 6. miesto.
Ako rozhodcovia sa z našej organizácie zúčatnili nasledovný členovia : P.Šüveges, T.Kováč, J.Mazuch, M.Szeverényi, J.Fábriová, E.Mazuchová, M.Lehocká, O.Fábri a T.Lefant.

Všetkým týmto deťom, ktorí ukázali svoju šikovnosť a chuť venovať sa hasičskému športu, našli kúsok svojej odvahy aby reprezentovali našu organizáciu ako i obec, ako aj ich vedúcim ktorí ich svedomito priperavovali patrí pochvala a poďakovanie.

29. mája 2011
sa konala obvodná súťaž dorasu a dospelých v Hokovciach. Našu organizáciu zastupovali tri súťažné družstvá - jedno ženské a dve dorastenecké. Ženské družstvo skončilo na 3. mieste a obe dorastenecké družstvá ako chlapci tak aj dievčatá na 1. mieste. Týmto svojím umiestnením automaticky postúpili na okresné kolo do Veľkých Ludiniec.